O nás


Náš príbeh začína pred pár rokmi keď sme si zobrali z útulku psíčka. Hoci sme netušili čo všetko to presne obnáša starať sa o zvieratko v meste, vnútri sme cítili, že to chceme vyskúšať. Šteniatko ktoré pravdepodobne nemalo dobré životné skúsenosti nám dalo poriadne zabrať a preskákali sme si s ním veľa vecí. Napriek mnohým ťažkým chvíľam sme ho lúbili čím ďalej tým viac. Po určitom čase sme si uvedomili, že mu chýba psia spoločnosť aj keď mu dávame najviac ako môžeme dať. Chvíľu sme pozerali čí nájdeme vhodného psíka a v tom sme ju našli. Na fotke vyzerala smutná, ale my sme hneď vedeli, že bude patriť k nám. Po krátkej dobe sa naše psíčky spolu skamarátili a doteraz sú najlepšie kamošky.

V zamestnaní sa nám darilo a aj napriek dobrým podmienkam sme chceli spraviť niečo nové – dačo čo bude dávať zmysel a bude nás to aj baviť. Jedného dňa vznikol nápad založiť si Coffee House. Premýšľali sme mnoho dní a nocí, posudzovali pre a proti, hľadali vhodný priestor, až sme ho nakoniec našli. Očarilo nás priestranné vnútro a úžasná záhrada kde sme sa pod korunami mohutných stromov cítili ako v rozprávke. Rozhodli sme sa ísť do toho a spraviť miesto kde sa všetci cítia dobre.


Deti sú vždy vítané a môžu sa vyšantiť v detskom kútiku, ktorý ponúka mnoho zaujímavostí. Budúcnosť záleží na našich deťoch a preto sme radi, že môžu u nás stráviť svoj čas. Hraniciam sa medze nekladú či už sú to rozprávky, kurzy cudzích jazykov alebo tvorivé a športové akcie určite si u nás vyberiete. Rôznorodé aktivity sú navrhnuté tak, aby boli náučné a rozvíjali kreativitu. Aj keby ste si mali len tak spolu sadnúť, nič nerobiť a relaxovať Lujzeika je pre Vás všetkých otvorená.


Vízia

Chceme aby sme svojim prístupom prispeli k pozitívnemu vývoju spoločnosti =)